Uzavření MŠ z důvodu nařízené karantény KHS

Novinky > Školní rok 2020-2021 > Uzavření MŠ z důvodu nařízené karantény KHS

Vážení rodiče,

z důvodu nařízené karantény KHS v Ústí nad Labem bude MŠ Velké Březno od pondělí 23. 11. - 29. 11. 2020 UZAVŘENA! Rozhodnutí KHS + Potvrzení o uzavření MŠ Velké Březno

Kontakt s pozitivně testovanou osobou mohl proběhnout ve dnech 16. - 19. 11. 2020, proto se karanténa týká dětí, které byly ve školičce přítomny v těchto dnech. 

Je třeba: (vyberte si variantu)

  • aby děti v době 10-ti denní karantény omezily sociální kontakty a před nástupem 30. 11. 2020 do MŠ podstoupily kontrolní PCR test (s výsledkem negativním)
  • aby děti v době 14-ti denní karantény omezily sociální kontakty a nastoupily zpět do MŠ bez testu

! Na děti lze vystavit přes dětského lékaře ošetřování člena rodiny. Pokud dětský lékař nevystaví OČR, vydá Vám na požádání potvrzení o uzavření školy ředitelka MŠ. 

! Pokud některý z dětských lékařů odmítne vystavit žádanku k odběru, lze tak uskutečnit přes KHS (kontakt poskytne ředitelka MŠ).

! Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však zvýšit hygienická pravidla a sledovat svůj zdravotní stav.

Jestliže se na webových stránkách neobjeví další upřesňující sdělení nebo vám nepřijde informace SMSkou, např. o prodloužení karantény a pod., tak informace výše jsou platné a MŠ bude od 30. 11. 2020 opět v provozu!

S pozdravem a přáním pevného zdraví Vám všem

Pavla Hasprová

! Prosím, na hromadné SMS neodpovídejte, dotazy poskytuji na mob. 603 588 134!

Posílám několik nápadů: Co dělat s dětmi v karanténě? ...

https://www.kvido.cz/cs/kviduv-blog/co-delat-s-detmi-v-karantene-mame-tipy-pro-nejmensi-i-skolaky-10598

 
Zjednodušit